chelonia همراهی آمریکا استرالیا استرالیا

chelonia: همراهی آمریکا استرالیا استرالیا کره شمالی وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ازبکستان حریف آسانی نیست / منصوریان

سرمربی تیم استقلال گفت: روحیه پرتلاش و انگیزه بالای کی‌روش در همه این سال‌ها به تیم ملی و بازیکنان تیم هم تزریق شده است است.

ازبکستان حریف آسانی نیست / منصوریان

منصوریان: ازبکستان حریف آسانی نیست

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم استقلال گفت: روحیه پرتلاش و انگیزه بالای کی روش در همه این سال ها به تیم ملی و بازیکنان تیم هم تزریق شده است است.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان راجع به دیدار تیم ملی برابر ازبکستان عنوان کرد: من به فوتبال کشور عزیزمان ایران بابت جایگاه تیم ملی در مقدماتی جام جهانی تبریک می گویم. به دوست و برادر عزیزم، کارلوس کی روش هم تبریک می گویم که خستگی ناپذیر جهت موفقیت فوتبال کشور عزیزمان ایران تلاش کرده هست. روحیه پرتلاش و انگیزه بالای او در همه این سال ها به تیم ملی و بازیکنان تیم هم تزریق شده است است.

ازبکستان حریف آسانی نیست / منصوریان

وی افزود: نباید فراموش کنیم که دیدار با ازبکستان مسابقه بسیار مشکل است و به هیچ عنوان نباید این بازی را ساده تلقی کرد. این توصیه ای است که در صحبت های سرمربی تیم ملی هم دیده شده است و کی روش هم گفته که باید تیم با همه توان در این بازی حاضر شود.

منصوریان خاطرنشان کرد: ازبکستان حریف قدرتمندی است و جهت اینکه شانس صعودش را حفظ کند جهت کسب سه امتیاز به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آید. امیدوارم با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان نتیجه موردنظر را در حضور پرشمار تماشاگران مان کسب کنیم.

سرمربی تیم استقلال گفت: روحیه پرتلاش و انگیزه بالای کی‌روش در همه این سال‌ها به تیم ملی و بازیکنان تیم هم تزریق شده است است.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | بازیکنان | منصوریان | ازبکستان | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs