chelonia همراهی آمریکا استرالیا استرالیا

chelonia: همراهی آمریکا استرالیا استرالیا کره شمالی وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار گوناگون کارهایی که پولدارتان نمی‌کند

اگر گشتی در کتابفروشی ها بزنید حتما کتاب هایی می بینید با عناوینی مثل چگونه پولدار شویم یا ۱۰۱ پله جهت ثروتمند شدن یا چیزهایی شبیه به این. البته به طور یقین چن

کارهایی که پولدارتان نمی‌کند

کارهایی که پولدارتان نمی کند

عبارات مهم : زندگی

اگر گشتی در کتابفروشی ها بزنید حتما کتاب هایی می بینید با عناوینی مثل چگونه پولدار شویم یا ۱۰۱ پله جهت ثروتمند شدن یا چیزهایی شبیه به این. البته به طور یقین چنین نسخه های کوتاه مدتی کمکی به ثروتمند شدن شما نخواهد کرد چون دستیابی به چنین هدفی نیازمند طی کردن راه زیادی است ولی شاید دانستن چند توصیه که مانع از پولدار شدن می شود بافایده باشد.

کارهایی که پولدارتان نمی‌کند

کار زیاد ولی غیرهوشمندانه

«ریک ادلمن» یکی از مشاوران مالی بر این باور است که گرچه از دوران مدرسه سختکوشی به ما توصیه شده است ولی این تنها نیمی از جریان هست. او می گوید: «اگر در طول زندگی خود تنها به مشکل کار می کنید بدانید که هرگز ثروتمند نخواهید شد. آیا که تنها سخت کار کردن و بعد انداز کردن پول نمی تواند شما را به چنین هدفی برساند». او پیشنهاد می کند که همزمان هوشمندانه هم عمل کنید. یکی از این راهکارها این است که سهام بخرید یا در صندوق های بازنشستگی سرمایه گذاری کنید. این کار می تواند باعث زیاد کردن سود پول تان بشود. همچنین می توانید این کار را بدون آنکه ریسک فراوانی کنید و یا بیش از اندازه زحمت بکشید و وقت زیادی بگذارید انجام دهید.

تمرکز روی بعد انداز تا درآمد بیشتر

اگر گشتی در کتابفروشی ها بزنید حتما کتاب هایی می بینید با عناوینی مثل چگونه پولدار شویم یا ۱۰۱ پله جهت ثروتمند شدن یا چیزهایی شبیه به این. البته به طور یقین چن

یکی از راهکارهای بسیار موثر کسب ثروت به دست آوردن درآمد زیاد و نه زیاد کردن بعد انداز. یکی از کارهایی که افراد ثروتمند انجام می دهند زیاد کردن درآمدشان است اگرچه یکی از عادات همیشگی آنها بعد انداز کردن هست. سیبولد می گوید اگر می خواهید مثل افراد ثروتمند عمل کنید بهتر است نگرانی کمتری از بی پول ماندن داشته باشید و بر درآمد زیاد تمرکز کنید. اغلب ثروتمندان از چندین مبنع متفاوت کسب درآمد می کنند و راهکارهای هوشمندانه ای نیز جهت بعد انداز کردن دارند.

خرید چیزهایی که از توان مالی تان خارج است

اگر بیش از توانایی های مالی تان خرج می کنید بدانید که هرگز ثروتمند نخواهید شد. اگر اخیرا اندکی زیاد کردن حقوق داشته اید، آن را وسیله توجیهی جهت خرج های اضافه قرار ندهید. یکی از میلیونرها به نام «گرانت کاردون» می گوید: «پیش از آنکه به کسب درآمدهای فراوان از راه های متفاوت برسم، هرگز یک ساعت گران یا ماشین لوکس نخریدم. حالا هم با وجود اینکه بسیار ثروتمند هستم، هنوز هم تویوتا کمری سوار می شوم.»

رضایت به یک حقوق ثابت ماهیانه

کارهایی که پولدارتان نمی‌کند

بسیاری از مردم به درآمد ماهیانه یا ساعتی خود وابسته هستند. این در حالی است که ثروتمندان به نتیجه حاصل از درآمدشان اهمیت می دهند و در زیاد مواقع خویش فرما هستند.

سیبولد نیز یکی از سریع ترین راهکارهای رسیدن به درآمد زیاد را خویش فرمایی می داند. او بر این باور است که افرادی ثروتمند می شوند که جهت خود کسب و کاری راه می اندازند. این در حالی است که بسیاری از افراد عادی به همان حقوق ثابت ماهیانه خود بسنده می کنند.

اگر گشتی در کتابفروشی ها بزنید حتما کتاب هایی می بینید با عناوینی مثل چگونه پولدار شویم یا ۱۰۱ پله جهت ثروتمند شدن یا چیزهایی شبیه به این. البته به طور یقین چن

پس انداز نمی کنید

یکی از موثرترین راهکارهایی که به ثروت می انجامد، بعد انداز کردن هست. «رامیت سثنی» نویسنده کتاب پرفروش «ثروت اندوزی را به شما خواهم آموخت» می گوید، بسیاری از ثروتمندان ۲۰ درصد از درآمد خود را بعد انداز می کنند. در واقع ثروت آنها با درآمد هر سال ارزش سنجیده نمی شود بلکه مبنای این امر میزان بعد اندازها و سرمایه گذاری هایی است که در طول وقت انجام می دهند.

برای بعد انداز کردن حتما مورد نیاز نیست درآمد بسیار بالایی داشته باشید یا راهکارهای پیشرفته مدیریت مالی را بدانید. تنها کافی است این کار را با بعد انداز کردن اندکی از درآمدتان انجام دهید. با گذشت وقت تغییرات چشمگیری را شاهد خواهید بود.

کارهایی که پولدارتان نمی‌کند

از منطقه امن خود خارج نمی شوید

اگر می خواهید به ثروت دست پیدا کنید، موفق شوید و در زندگی روندی رو به جلو داشته باشید باید توانایی خارج شدن از محدوده های امن زندگی تان را داشته باشید. خصوصا افراد ثروتمند در مناطق ناامن و ریسک هایی که در زندگی ارزش می کنند به آرامش و امنیت دست پیدا می کنند. سیبولد می گوید: «امنیت جسمانی، روانی و احساسی نخستین نشانه افراد میانگین جوامع تلقی می شود ولی کسانی که تفکر ثروتمند شدن را دارند، چندان به حضور دائمی خود در مکان های امن زندگی ارزش نمی اندیشند. آنها به تدریج می آموزند که چگونه با ایجاد بعضی از ناامنی ها و ریسک ها در زندگی خود، به آرامش دست پیدا کنند».

روزنامه ابتکار

واژه های کلیدی: زندگی | ثروتمند | پس انداز | کسب درآمد | ثروتمندان | ثروتمند شدن | افراد ثروتمند | درآمد ماهیانه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs