chelonia همراهی آمریکا استرالیا استرالیا

chelonia: همراهی آمریکا استرالیا استرالیا کره شمالی وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

عربستان چگونه ترامپ را به بازی گرفته است

“بمب‌گذاری هفته گذشته در منچستر انگلیس، یکی دیگر از یادآوری‌های نفرت‌انگیز راجع به تدوام ترساندن جریان افراط گرایی بود و سفر رییس‌جمهور آمریکا به خاو..

ادامه مطلب

راه‌اندازی سامانه مسکن از سوی قالیباف قانونی نیست/ عده‌ای جهت اموال مردم کیسه د

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مردم مراقب باشند به طورقطع این سایت نمی‌تواند قانونی باشد و گویا عده‌ای جهت اموال مردم کیسه دوخته‌اند.  ..

ادامه مطلب

تصویری که بهرام بیضایی در آستانه انتخابات انتشار داده است

به گزارش خبرآنلاین، بهرام بیضایی در سال ۱۳۷۰ در دهمین دوره جشنواره فیلم فجر جایزه خاص هیات داوران را جهت فیلم «مسافران» از دست سیدمحمد خاتمی وزیر ف..

ادامه مطلب

رئیسی یک ماه قبل از کاندیداتوری گفت که می خواهم در خدمت امام رضا باشد، بعد از و

سومین و آخرین مناظره انتخاباتی کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با عنوان پرسشها اقتصادی شروع شد. مناظره; جهانگیری: رئیسی یک م..

ادامه مطلب

راجع به تحریم ها بحثی نکردیم/ همکاری مسکو- واشنگتن در سوریه ، لاوروف

وزیر خارجه روسیه در مصاحبه مطبوعاتی خود بعد از دیدار با ترامپ و تیلرسون با تأکید بر توافق دو کشور جهت همکاری در پرسشها بین المللی، راجع به تحریم های ض..

ادامه مطلب

ظریف با حامد کرزای دیدار کرد

محمد جواد ظریف عصر روز یکشنبه در آخرین مقصد از سفرش به کابل با حامد کرزای، رییس‌جمهور پیشین افغانستان دیدار کرد.  ظریف با حامد کرزای دیدار..

ادامه مطلب

واکنش وزارت خارجه به بیانات «میرکاظمی» علیه «ظریف»

وزارت امور خارجه به بیانات مسعود میرکاظمی، وزیر نفت دولت گذشته و از مسئولان مهم ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری تصویر العمل نشان داد. ..

ادامه مطلب

کدام تسهیلات تازه بهتر است؟ ، مسابقه بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مسکن

دو سال بعد از آنکه شورای پول و اعتبار پرداخت تسهیلات مسکن از سوی بانکهای تجاری را در اردیبهشت 94 ممنوع کرد،حالا این امکان مجددا در اختیار بانک‌های تجار..

ادامه مطلب

خزانه کشور اجازه زیاد کردن یارانه را نمی دهد ، محمدرضا باهنر به چه کسی رای می‌دهد؟

محمدرضا باهنر در پاسخ به اینکه به چه کسی رای می‌دهید گفت: بین آقای رئیسی و قالیباف رصد می‌کنم ببینم کدام دقیق‌تر حرف می‌زنند. محمدرضا باه..

ادامه مطلب

ادعای عجیب یک محقق راجع به پوتین

یک محقق مدعی شد ‘ولادیمیر پوتین’ مدیر جمهوری روسیه بعد از ناپدیدشدن پرواز اسرازآمیز ام.اچ 370 خطوط هوایی مالزی، از محل سقوط آن خبر داشته است. ..

ادامه مطلب