chelonia همراهی آمریکا استرالیا استرالیا

chelonia: همراهی آمریکا استرالیا استرالیا کره شمالی وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

رمز گل نخوردن کشور عزیزمان ایران در انتخابی جام جهانی , عزت اللهی

ساکرنت از سعید عزت اللهی به عنوان ستون تیم ملی کشور عزیزمان ایران و رمز گل نخوردن این تیم اشاره کرد. عزت اللهی؛ رمز گل نخوردن کشور عزیزمان ای..

ادامه مطلب

معنای واقعی علاقه در زبان همسر یک جانباز

برنامه ماه عسل با عنوان زندگی و ازدواج یک جانباز دفاع مقدس در حالی روی آنتن شبکه ۳ رفت که این رزمنده بر لزوم توجه به جانبازان شیمیایی تأکید داشت. ..

ادامه مطلب

راکتور تحقیقاتی آب سنگین اراک عوض کردن نام داد

به گزارش ایسنا، در این نشست که با صحبت افتتاحیه یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی شروع می شود مباحث متفاوت از جمله عنوان اجرای برجام در کش..

ادامه مطلب

افزایش ۱۷ درصدی ترافیک هوایی کشور عزیزمان ایران در روزهای گذشته

رییس شرکت هواپیمایی کشوری از زیاد کردن ۱۷ درصدی ترافیک آسمان کشور عزیزمان ایران در طول روزهای گذشته خبر داد. افزایش ۱۷ درصدی ترافیک هوایی ک..

ادامه مطلب

ازبکستان حریف آسانی نیست / منصوریان

سرمربی تیم استقلال گفت: روحیه پرتلاش و انگیزه بالای کی‌روش در همه این سال‌ها به تیم ملی و بازیکنان تیم هم تزریق شده است است. منصوریان: ازبکست..

ادامه مطلب

کارهایی که پولدارتان نمی‌کند

اگر گشتی در کتابفروشی ها بزنید حتما کتاب هایی می بینید با عناوینی مثل چگونه پولدار شویم یا ۱۰۱ پله جهت ثروتمند شدن یا چیزهایی شبیه به این. البته به ط..

ادامه مطلب

اعلام نتیجه های اولیه آزمون ارشد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه های اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ خبر داد و گفت: داوطلبان از روز یک‌شنبه ۲۱ خرداد تا روز پنج‌شنبه ۲۵ خردا..

ادامه مطلب

سیدجلال خشن‌ترین بازیکن ACL

جلال حسینی که بازی مرحله رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را از دست داده، جهت دومین بار محرومیت را تجربه می‌کند.  سیدجلال خشن ترین ب..

ادامه مطلب