chelonia همراهی آمریکا استرالیا استرالیا

chelonia: همراهی آمریکا استرالیا استرالیا کره شمالی وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

بازار در انتظار معامله اسکناس ، ریزش قیمت ارز در معاملات غیررسمی

با راه‌اندازی بازار ثانویه ارز، اگرچه معاملات هنوز وارد فضای عملیاتی نشده، ولی قیمت در بازار غیررسمی رو به کم کردن هست؛ شاید وقت آن رسیده که معامله اسکناس..

ادامه مطلب

پیش‌بینی آمریکایی‌ها راجع به قیمت نفت

تحلیلگران گروه سیتی آینده نگری خود از قیمت نفت در سال میلادی جاری و آینده را به علت تقاضای رو به رشد و احتمال کم کردن عرضه از سوی ونزوئلا و کشور عزیز..

ادامه مطلب

چک شدن حساب بانکی یا انصراف از دریافت یارانه! , یارانه‌بگیران گزینش کنند

با موافقت مجلس جهت کم کردن منابع یارانه نقدی و در نهایت از بین بردن بیش از ۳۰ میلیون دریافت کننده یارانه، اکنون یارانه‌بگیران دو راه دارند؛ یا اجازه د..

ادامه مطلب

٥میلیون نفر ، آوار دلهره بر سر ١

خبر رسيد كه ساختمان كناري آن كه ازقضا آن هم مسكن مهر هست، همچنان مستحكم سرپاست و حتي آجري از آن هم نيفتاده. پيمانكارش علی رغم دو پيمانكار ديگر، بوي تعه..

ادامه مطلب

محکومیت متهم ردیف سوم پرونده فساد نفتی به ۲۰ سال حبس

وکیل‌مدافع متهم ردیف سوم پرونده موسوم به “فساد نفتی”، از محکومیت موکلش به ۲۰ سال حبس خبر داد. محکومیت متهم ردیف سوم پرونده فساد..

ادامه مطلب

اوپک به نیمه راه از بین بردن اشباع عرضه نفت رسید

اوپک و روسیه اعلام کردند به نیمه راه از بین بردن اشباع جهانی نفت رسیده‌اند و از تولیدکنندگان درخواست کردند روی هدفشان متمرکز مانده و ماموریتشان را به آخر برسانن ..

ادامه مطلب

پنج ضامن رونق بورس‌96

بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران در حالی گام های محتاطی را در کانال 82 هزار واحدی برمی دارد که به نظر می رسد تردیدها ریشه در مقایسه ای نادرست با گذشته د..

ادامه مطلب

افزایش ۱۷ درصدی ترافیک هوایی کشور عزیزمان ایران در روزهای گذشته

رییس شرکت هواپیمایی کشوری از زیاد کردن ۱۷ درصدی ترافیک آسمان کشور عزیزمان ایران در طول روزهای گذشته خبر داد. افزایش ۱۷ درصدی ترافیک هوایی ک..

ادامه مطلب

راه‌اندازی سامانه مسکن از سوی قالیباف قانونی نیست/ عده‌ای جهت اموال مردم کیسه د

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مردم مراقب باشند به طورقطع این سایت نمی‌تواند قانونی باشد و گویا عده‌ای جهت اموال مردم کیسه دوخته‌اند.  ..

ادامه مطلب

کدام تسهیلات تازه بهتر است؟ ، مسابقه بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مسکن

دو سال بعد از آنکه شورای پول و اعتبار پرداخت تسهیلات مسکن از سوی بانکهای تجاری را در اردیبهشت 94 ممنوع کرد،حالا این امکان مجددا در اختیار بانک‌های تجار..

ادامه مطلب