chelonia همراهی آمریکا استرالیا استرالیا

chelonia: همراهی آمریکا استرالیا استرالیا کره شمالی وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

لغو راهپیمایی ضد‌امریکایی در کره‌شمالی

پس از دیدار سران آمریکا و کره‌شمالی، پیونگ‌یانگ راهپیمایی ضد آمریکایی را لغو کرد.  لغو راهپیمایی ضد امریکایی در کره شمالی عبارات مهم : آمر..

ادامه مطلب

کره‌شمالی در جهت خلع سلاح هسته‌ای، گام‌های عملی برداشته است / پوتین

رئیس‌جمهوری روسیه تاکید کرد که کره‌شمالی در جهت خلع سلاح هسته‌ای، گام های عملی برداشته است که نشانه مهم و یکسان ما است. پوتین: کره شمالی در جهت خلع سل..

ادامه مطلب

همه‎پرسی دوم برگزیت برگزار نمی‎شود / انگلیس

دفتر نخست وزیری انگلیس می‎گوید مردم یک بار جهت هر لحظه به خروج از اتحادیه اروپا رای دادند و همه‎پرسی دیگری در این رابطه برگزار نمی‎شود. انگل..

ادامه مطلب

سناریوهای تازه راجع به عملیات ادلب و تشکیل ارتش ۴۰ هزار نفری از مخالفان سوری

در حالی که رسانه‌های ترکیه‌ای از سناریوی جدیدی جهت عملیات نظامی احتمالی علیه هیئت تحریرالشام (النصره سابق) در ادلب خبر می‌دهند منابعی دیگر اعلام کردند ..

ادامه مطلب

عربستان چگونه ترامپ را به بازی گرفته است

“بمب‌گذاری هفته گذشته در منچستر انگلیس، یکی دیگر از یادآوری‌های نفرت‌انگیز راجع به تدوام ترساندن جریان افراط گرایی بود و سفر رییس‌جمهور آمریکا به خاو..

ادامه مطلب

راجع به تحریم ها بحثی نکردیم/ همکاری مسکو- واشنگتن در سوریه ، لاوروف

وزیر خارجه روسیه در مصاحبه مطبوعاتی خود بعد از دیدار با ترامپ و تیلرسون با تأکید بر توافق دو کشور جهت همکاری در پرسشها بین المللی، راجع به تحریم های ض..

ادامه مطلب

ادعای عجیب یک محقق راجع به پوتین

یک محقق مدعی شد ‘ولادیمیر پوتین’ مدیر جمهوری روسیه بعد از ناپدیدشدن پرواز اسرازآمیز ام.اچ 370 خطوط هوایی مالزی، از محل سقوط آن خبر داشته است. ..

ادامه مطلب

استرالیا در صورت همراهی با آمریکا در معرض حمله هسته ای قرار می گیرد / کره شمالی

کره شمالی اعلام کرد که دولت استرالیا در صورت پیروی کورکورانه از سیاست ضد پیونگ یانگ آمریکا با حمله هسته ای روبرو خواهد شد.  کره شمالی ..

ادامه مطلب